Kahramanmaraş Kombi Klima Beyaz Eşya Servisi

Teknik servisimiz, Kahramanmaraş merkezde tecrübesiyle Kahramanmaraş Klima Teknik Servisi olarak klima cihazlarınıza servis hizmeti kapsamında tamir ve bakım çalışmalarını yürütmektedir.

Firmamız Klima Servisi olarak çeşitli marka klima cihazları için Kahramanmaraş’da ÖZEL TEKNİK SERVİS çerçevesinde bakım ve onarım hizmetlerini yürüten bir işletmedir. Klima markaları ile herhangi bir bağ ve sözleşmemiz olmamakla birlikte firmamız tecrübesi ile yaptığı tüm klima bakım ve onarım işlemlerine bir yıl yedek parça garantisi vermektedir. Orijinal yedek parça kullanarak tamir ve bakımını gerçekleştirdiğimiz tüm klima cihazlarında müşteri memnuniyeti en önemli hedefimizdir.

Kahramanmaraş dahilinde Klima Servisi ihtiyacınız olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe klima cihazınıza sizin ortamınızda hızlı bir şekilde müdahale edilmekte olup gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında cihazınız teknik servis atölyemize alınmaktadır.

Geniş çaplı yedek parça stoğumuz ile kapsamlı olarak klima teknik servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Firmamız, klima teknik servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz klima cihazlarınız ile ilgili kullanım veya diğer arıza ve bakım sorularınıza da memnuniyetle cevap vermektedir.

Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.

Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek klima cihazınızın bakım ve arıza onarımını gerçekleştirebilir, sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz.

Kahramanmaraş Merkez Servis olarak Tam 1 yıl garanti.

Klima özel teknik servisimiz bünyesinde yapılan tamirat ve parça değişimleri 1 yıl servisimizin garanti ve güvencesindedir.

Klima cihazlarınızın servis ve bakım işlemlerini özenle gerçekleştiriyoruz. Her zaman için en makul fiyatlar üzerinden sizlere cihazlarınız için servis hizmetleri sunuyor, hiçbir zaman  hizmet kalitemizin düşmesine göz yummuyoruz.

Firmamız bünyesinde yer alan tüm personelimiz kadrolu olarak istihdam edilmektedir. Bu sayede sizlere sağladıkları hizmette çok daha özverili ve çok daha dikkatli olmaları gerekmektedir. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek özel isteklerinizi mümkün olabildiği kadar yerine getirmeye gayret ediyoruz.

Tüm Kahramanmaraş‘ın Klima Servis Firması.

Bizler sadece Kahramanmaraş’ın tek bir bölgesinde değil tamamında servis hizmeti sağlamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle bizi tüm Kahramanmaraş’ın klima servis hizmetlerini üstlenen bir firma olarak görmelisiniz. En uygun fiyatlı servis hizmetini en yüksek kalite ile götürmeyi ve bu hizmetlerden herkesin istifade etmesini sağlamayı amaçlıyor, bu nedenle hizmet ağımızı da her geçen gün biraz daha genişletmeye devam ediyoruz.

En Üstün Teknolojilerden İstifade Eden Hizmet Anlayışı.

Firma olarak her zaman için en üstün kalitedeki klima servis hizmetini sizlere sağlamayı amaçlamak, bütçenizi korumak ve bu hizmeti en kısa sürede layıkıyla tamamlamak hedeflerimiz arasındadır.

Her türlü Klima Servisi hizmetimizde en son teknolojileri kullanıyor olmamız nedeniyle bizi tercih etmelisiniz.

% 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile Mutlu Müşterinin önemini bir çok kez tecrübe ettik.. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, tüm personelimiz özenle seçilmiş uzman ekiplerden oluşmaktadır.

1 YIL YEDEK PARÇA GARANTİSİ

Teknik servis hizmeti verdiğimiz tüm beyaz eşyalarda parça değişimleri 1 yıl garantilidir. 1 yıl boyunca beyaz eşyanızda değiştirdiğimiz parça sebebiyle bir arıza çıkması durumunda yeni parça değişimi için hiç bir ücret talep edilmemektedir.

SERVİS HİZMETİNDE HIZLI ÇÖZÜM

Zamanınızın değerini biliyor, servis hizmetlerinde en kısa sürede çözüm üretiyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sabahın ilk ışıkları ile birlikte kapılarını açan ve gece yarısına kadar kapılarını kapatmayan firmamız, hafta içi her gün sizlere hizmet vermeye devam ediyor.
Ürünleriniz daima koruma altında! 1 yıl boyunca ürünlerinizi garantili hizmetlerimiz ile koruyor ve olası sorunlarda en kısa sürede sizlerin yanında yer alıyoruz.
Küçük çaptaki sorunlar için gün içerisinde teslim işlemlerini yapıyoruz ancak daha büyük sorunlar için ürünü atölyemize taşıyor ve daha kalabalık bir çalışan kadrosu ile gerekli incelemeleri yapıyoruz.
Ödemenizi kredi kartı ile de yapabilirsiniz.